Aktuální témata:

Pojďte s námi diskutovat o aktuálních tématech v naše městě. Jsme otevření diskuzi a rádi si přečteme Váš názor.

Návštěva Útulku Domažlice 

15.01.2023
Spolek Domažlice pro všechny se po Novém roce zaměřil mimo jiné i na pomoc pejskům v Útulku Domažlice a přispěl finanční částkou i materiální podporou.
Doufáme, že se mezi námi najdou další lidé, kterým není lhostejný osud pejsků.
Naše podpora bude samozřejmě pokračovat !!!
Michaela Vencová – zakládající člen spolku
clenove_sdruzeni

Náš otevřený program

21. 6. 2022

Pracujeme na předvolebním programu, který brzy ve finální podobě zveřejníme i na našem webu

Daří se nám s vaší pomocí, příznivci a sympatizanti, zpracovávat žádoucí témata a nacházet možnosti k jejich uskutečnění

Rozšiřujeme své řady a rádi přivítáme i další příznivce mezi nás

Již tento čtvrtek 23.6.ve stanu penzionu Viola přivítáme mladé lidi a studenty k diskuzi o chystaných možných změnách ku prospěchu občanů a nás všech

Neboť vždy se dají dělat věci jinak, slušněji a lépe

Členové spolku Domažlice pro všechny

Hudební akce pro příznivce

17. 6. 2022

Děkujeme svým příznivcům a přátelům za vydařený večer .
Za doprovodu dobré hudby k tanci a poslechu se kromě zábavy zúčastnění mohli dozvědět naše vize v komunální politice. Diskuze byla oboustranně plodná a výtečná, ostatně také jako uvařený gulášek, klobásky či dobré pití.
Již brzy chystáme další kulturně-společenskou událost, těšte se 
Btw.dokončujeme finální verzi našeho „předvolebního i povolebního“ programu, již brzy ho veřejnosti představíme na našich stránkách 
David Rácz – člen sdružení
Odpadový zvon pro tříděný odpad

Svoz tříděného odpadu

14. 6. 2022

Současnému vedení našeho města se stále nedaří častější svoz tříděného odpadu  – konkrétně papíru (věčně přeplněné kontejnery).
Zařídíme opravdu častější svoz k zachování čistoty našeho životního prostředí. Vždy se totiž věci dají dělat jinak, slušněji a lépe.
David Rácz – člen sdružení
Hudební akce pro domažlické občany

Hudba pro všechny

12. 6. 2022

Jak jsme již avízovali, naše sdružení si Vás tímto dovoluje pozvat na další uspořádanou akci.

Nadcházející pátek Vás a další nové příznivce rádi uvidíme. Během poslechu či tance a občerstvení s námi můžete prodiskutovat různá témata ohledně našeho otevřeného předvolebního programu, doplnit o Vaše pohledy, názory a argumenty.

Budeme se na Vás těšit

Pohled na Domažlickou nemocnici

Domažlická nemocnice

 10. 6. 2022

Každý z nás si moc dobře uvědomuje, jak je kvalitní zdravotní péče zásadní pro spokojený život.

I když máme tu obrovskou výhodu a můžeme se těšit z toho, že naše město disponuje s poměrně novou středně velkou nemocnicí, ne vždy jsme s nabízenými službami a lékařskou péčí spokojeni.

Jistě mnozí z Vás máte i negativní zkušenosti, za které budeme rádi, když nám v komentářích sdělíte. Snadněji pak můžeme problémy uchopit, konkrétně pojmenovat a potažmo se je snažit i řešit.

Kdo může něco změnit k lepšímu v naší Domažlické nemocnici? ……samozřejmě my občané Domažlic a jak….? Tím, že budeme s konkrétními problémy apelovat na naše zastupitele, někteří jsou také členy dozorčí rady nemocnice, a spolu s ředitelem požadovat na kraji pomoc či podporu atd. Chtít vůbec něco řešit, je alfou a omegou problému….

Mám však také pozitivní zkušenost s naší nemocnicí:

Můj kamarád A. D. byl začátkem letošního roku dlouhodobě hospitalizován v těžkém stavu na ARO. Přístup celého personálu byl ve všech směrech ohromný a naprosto profesionální. Zachránili mu tam život!

Po úplném doléčení dojde osobně na oddělení a všem poděkuje za skvělou péči. Jeho manželka si cení především lidský přístup k pacientům v těžké situaci.

Waldemar Janeček – člen sdružení

Zavolejte nám

Kde sídlíme

Thomayerova 170

344 01 Domažlice

Copyright © Domažlice pro všechny 2022